Plane

Šuoliai parašiutu

Tandeminis šuolis parašiutu

Tandeminis šuolis kartu su instruktoriumi yra paprasčiausias būdas atlikti pirmąjį šuolį parašiutu. Šis būdas nereikalauja pasiruošimo. Instruktažas, kurio metu instruktorius supažindina su saugiu elgesiu lėktuve ir šokimo procedūra, užtrunka 10 min. Kartu su patyrusiu šuolių specialistu galima jaustis saugiai ir pirmo šuolio metu patirti ilgesnį laisvąjį kritimą.

Šuolis parašiutu vyksta iš 3 – 4 tūkst. metrų aukščio. Iki išsilaipinimo taško pakylama lėktuvais An-2 , L-410 arba Cesna-182. Į reikiamą aukštį pakylama per 10 – 20 minučių, todėl dar galima spėti pasimėgauti skrydžiu.

Šokama su sparno tipo parašiutu, kuris yra pritaikytas specialiai tandeminiams šuoliams, t.y. papildomai sustiprintas ir pakankamai didelis, kad išlaikytų du žmones.

Šuolis vyksta vienu parašiutu, instruktorius su šokančiuoju būna sujungti bendra pakabos sistema. Laisvasis kritimas trunka iki 1 min., pasiekiamas 250 – 300 km/h greitis. Pageidaujant, už papildomą mokestį, šuolį galima įamžinti foto arba video medžiagoje.

SVARBU: Šuoliai vyksta savaitgaliais iš Sasnavos, Pociūnų arba S. Dariaus ir S. Girėno (Kaunas) aerodromų. Būtina išankstinė registracija.

APRIBOJIMAS: Šokančiojo svoris neturi viršyti 130 kg. Galutinį sprendimą dėl galimybės atlikti šuolį priima instruktorius.

Parodomieji šuoliai renginiams

Galima užsisakyti pavienius ar grupinius parodomuosius šuolius įvairių renginių metu. Šuolio metu galima demonstruoti užsakovo atributiką (vėliavos pavidalu). Žiūrovams garantuojamas puikus reginys.